1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

ARES Nowa Sól

Uczniowski Klub Sportowy "ARES" Nowa Sól powstał w roku 1999.

Obejmuje szkoleniem 80 dziewcząt. Zrzesza dziewczęta z dwóch klas sportowych w Gimnazjum nr 2 w Nowej Soli.

Największe sukcesy to: - Mistrzostwo III Ligi Kobiet w sezonie 2008/2009, - kilkukrotny awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek, Kadetek i Juniorek, 5-6 miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Juniorek w 2008 r., - Mistrzostwo Województwa w Siatkówce Plażowej Juniorek w 2009 r.

Prezes: Radosław Abramczyk

Trenerzy:

Adres: ul.Gimnazjalna 9, 67-100  Nowa Sól. Tel. 607 281 778, tel/fax 68 458 38 95, 

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.    


Grand Prix Nowej Soli 2014 w Siatkówce Plażowej

REGULAMIN
GRAND PRIX  NOWEJ SOLI 2014
W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Lista uczestników Grand Prix na dzień 03.06.2014


CEL:
Popularyzacja plażowej piłki siatkowej wśród mieszkańców Nowej Soli i okolic,
Wyłonienie mistrzów, najlepszej drużyny w Grand Prix Nowej Soli,
ORGANIZATORZY:

  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli,
  • Międzyszkolny Klub Sportowo-Turystyczny „Astra” w Nowej Soli
  • Partner: Bank Spółdzielczy w Nowej Soli

TERMINY I MIEJSCE:
Rozgrywki odbywać się będą na boiskach  Stadionu MOSiR w Nowej Soli, ul. 1-go Maja 26 w następujących terminach:

  • 14 czerwca 2014 (sobota) – I turniej inauguracyjny
  • 28 czerwca 2014 (sobota) – II turniej rankingowy
  • 02 sierpnia 2014 (sobota) – III turniej rankingowy
  • 09 sierpnia 2014 (sobota) – turniej finałowy

 ZGŁOSZENIA:
             Zgłoszenia do turniejów przyjmowane będą osobiście w Biurze MOSiR przy ul. Św. Barbary 2, telefonicznie, tel 68 387 55 20, 604 085 008 lub elektronicznie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nieprzekraczalnym terminie do 12 czerwca 2014 – limit uczestników, łącznie 30 par we wszystkich kategoriach, decyduje kolejność zgłoszeń.
 
UCZESTNICTWO:
            W turniejach mogą brać udział wszyscy chętni w dwuosobowych zespołach, bez ograniczeń wiekowych. Dopuszcza się możliwość udziału drużyn męskich, żeńskich  lub mieszanych w kategoriach:

  • Open,
  • Mixt,
  • Oldboy – suma wieku zawodników powinna wynosić więcej niż 70 lat i minimum 35 lat każdy zawodnik w parze (ukończone w 2013 roku),
  • Wpisowe: 20 PLN od pary w każdym turnieju,
  • Udział obowiązkowy wszystkich par w min. 3 turniejach w tym w turnieju finałowym, w niezmiennych składach osobowych.
  • Poszczególne pary mogą uczestniczyć tylko w jednej kategorii wiekowej.

 PUNKTACJA:

  • Mistrzostwa zostaną przeprowadzone systemem turniejowym. Za każdy wygrany turniej drużyna otrzymuje - 20 pkt, za 2 miejsce - 17 pkt, za III miejsce – 15 pkt, za IV miejsce – 13 pkt, za V miejsce – 12 pkt, za XVI miejsce – 1 pkt.
  • Ostatni finałowy turniej  w dniu 09 sierpnia 2014 rozegrany zostanie z udziałem 8 najlepszych par z zastosowaniem podwójnej punktacji jw.
  • Punkty rankingowe uzyskiwane przez zawodników będą podstawą
  • do rozstawienia w kolejnych turniejach.
  • O zdobyciu Grand Prix zadecyduje suma zdobytych punktów w 3 turniejach. W przypadku zgromadzenia równej ilości punktów, decydować będzie wynik ostatniego turnieju, finałowego.

 
SYSTEM ROZGRYWEK:

  • Turnieje odbędą się według ogólnych zasad gry w siatkówkę plażową obowiązujących w Polskim Związku Piłki Siatkowej.
  • System rozgrywek zostanie ustalony przed każdym turniejem w zależności od ilości zgłoszeń. Preferowany będzie system gier tzw. „brazylijski” na dwóch boiskach, a o przydziale boisk decyduje losowanie.
  • W przypadku rozgrywania turnieju w grupach o kolejności decyduje ilość zdobytych punktów, różnica setów, stosunek punktów, wynik bezpośredniego spotkania.


NAGRODY:

  •  W turnieju inauguracyjnym miejsca 1-4 - dyplomy i puchary,
  • W turniejach rankingowych miejsca 1-4 dyplomy,
  • Za miejsca w klasyfikacji generalnej Grand Prix - dyplomy, puchary i nagrody finansowe (zespołowe), pula nagród 6100 zł:

         - OPEN: I m – 1 000 PLN, II – 600 PLN, III – 500 PLN, IV - 400 PLN,  V - 300 PLN, VI - 200 PLN
         - MIXT: I m – 600 PLN, II – 500 PLN, III – 400 PLN, IV - 300 PLN, V - 200 PLN, VI - 100 PLN
         - OLDBOY: I m – 400 PLN, II – 300 PLN, III – 200 PLN, IV - 100 PLN,
     
POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do interpretacji niniejszego regulaminu i dokonywania ewentualnych zmian.

 

Organizatorzy.

 

 

 

XIII ARES OPEN

W XIII Turnieju Siatkówki Plażowej Kobiet "Ares Open" 10-11 maja wzięło udział 28 zespołów ze Strzelina, Kostrzynia, Żar, Lubska i Nowej Soli. Rozegraliśmy 120 meczów na 5 boiskach (musieliśmy ustawić dodatkowe, 5 boisko, żeby zagrali wszyscy chętni). Pogoda dopisała, tylko raz na pół godziny schowaliśmy się przed deszczem. W sumie każdy team zagrał 9 razy. Spotkania w grupie finałowej stały na wysokim poziomie. Ostatecznie wygrała para Pachurka/Szczurek (Lubsko) pokonując Bereżańską/Jóźwiak (Nowa Sól). W meczu o 3 miejsce zwyciężyła Sykała/Kornas (Lubsko), pokonując Śliwę/Smolańską (Strzelin). Nowosolanki zajęły ponadto miejsce V, VIII i IX w najlepszej dziesiątce. Turniej odbył się pod szyldem LO "Baczyński", nagrody wręczała pani dyrektor Ewa Zacłona. Ponadto dziękuję pracownikom MOSiRu, firmie "Dozamet", sklepom "Adidas" i "4F", trenerom "Aresa" oraz siatkarzom "Astry", którzy sędziowali i ustawiali boiska.

Zaproszenie na turniej ministakówki w Nowej Soli

UKS ARES Nowa Sól

ul. Gimnazjalna 9

67-100 Nowa Sól

tel. 663396271

e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Zaproszenie do udziału

w Turnieju Mini-Piłki Siatkowej Dziewcząt

„Aresik”

28.12.2013 (sobota)

 

Organizatorzy:

UKS Ares Nowa Sól  

 

Termin: 28.12.2013

                        Odprawa techniczna i weryfikacja zespołów

Uroczyste otwarcie turnieju (klasy IV, V, VI):

godz. 9.00, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowej Soli ul Botaniczna 22

                       

Kategorie wiekowe

Klasy IV (rocznik 2003 i młodsze)

Klasy V (rocznik 2001 i młodsze)

Klasy VI (rocznik 2000 i młodsze) - Lubuska Liga "4" Dziewcząt

                       

Kategoria wiekowa- boiska, rezerwowe

            Dziewczęta klas IV-tych, rocznik 2003                                           boisko 4m x 5m

            (dwójki + max. 1 rezerwowa)                                                             piłka „mini”

            Kategoria wiekowa II:

            Dziewczęta klas V-tych, rocznik 2001                                            boisko 4,5m x 7m

            (trójki + max. 1 rezerwowa)                                                               piłka „mini”

Kategoria wiekowa III:

            Dziewczęta klas VI-tych, rocznik 2000                                           boisko 7m x 7m

            (czwórki + max. 1 rezerwowa)                                                           piłka „piątka”

 

 

 

ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA PIŁEK DO ROZGRZEWKI


Przewidywana liczba zespołów:

 

10 (rocznik 2001), 20 (rocznik 2002), 30 (rocznik 2003)

             

Nagrody (każda kategoria wiekowa):

-         pierwsze trzy zespoły otrzymują medale (zawodniczki+opiekun), puchary,

-         dyplomy i nagrody rzeczowe

-         od miejsca 4 dyplomy

-         puchar dla MVP turnieju

           

 

Sprawy organizacyjne:

Organizator zapewnia:

-Ciepły posiłek w przerwie między meczami (13:00-14:00)

-Wodę

-Opiekę medyczną

 

W turnieju biorą udział zespoły zaproszone przez organizatora.

Zgłoszenia należy dokonać mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i potwierdzić fakt wysłania zgłoszenia telefonicznie:

Rafał Snoch 663396271

 

Koszt uczestnictwa:

Wpisowe za każdego uczestnika rozgrywek- 10zł

 

O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20.12.2013

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

www.uks-ares.cba.pl

 

 

Fotorelacja z meczu ligi juniorek ARES-TRZYNASTKA

Fotoprelacja z meczu pierwszej kolejki ligi juniorek, który odbył się 17 listopada 2013 r.

 

 
ARE UKS ARES Nowa Sól - UKS UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra 3 : 0 (25:16, 25:18, 25:15)

 

clipboard02.jpg clipboard04.jpg clipboard05.jpg clipboard07.jpg clipboard10.jpg clipboard12.jpg clipboard13.jpg clipboard14.jpg clipboard17.jpg clipboard18.jpg clipboard20.jpg clipboard22.jpg clipboard24.jpg clipboard26.jpg clipboard27.jpg

Turniej Kadetek w Nowej Soli

UKS ARES Nowa Sól zaprasza na Turniej z okazji Otwarcia Siatkarskiego Sezonu 2013/14 Kadetek

Data: 21.09(sobota) przyjazd o godz 9.30 rozpoczęcie turnieju o 10
Miejsce : Nowa Sól Hala Elektryka Ul. Piłsudskiego 61
Wiek Kadetka rocznik 97 w drużynie mogą być dwie juniorki

Możemy  rozstawić 4 boiska,ma być dużo grania przed sezonem ,system w zależności od zgłoszonych drużyn ustalimy podczas odprawy

Będzie ciepły posiłek dla uczestniczki,oraz nagrody dla najlepszych drużyn
Opłata za posiłek 8 zł za osobę gwarantujemy wodę na turnieju

POTWIERDZENIE  TEL.  DO 19.09 (CZWARTEK) organizator Katarzyna Gosk:609040325 Kasprowicz Mirosław 697295064

III Turniej Siatkówki Plażowej GRAND PRIX Nowej Soli

KOMUNIKAT

z III TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

GRAND PRIX NOWEJ SOLI o PUCHAR DYREKTORA MOSiR

rozegranego w dniu 10 sierpnia 2013 r.

 

 

KATEGORIA  OPEN

 

Klasyfikacja III turnieju:

1. Przemysław Jeton – Wojciech Lis                   Nowa Sól                          20 pkt

2. Alan Goltz – Szymon Gregorowicz                  Nowa Sól                          17

3. Paweł Dżyga – Filip Kotwicki                          Zielona  Góra                    15

4. Rafał Snoch – Bartłomiej Lis                         Nowa Sól                         13

5-6.             

    Rafał Dudziński – Szymon Kowalik                  Nowa Sól                          11,5

    Grzegorz Dżyga – Igor Gürntke                        Zielona Góra                      11,5

7-8.

    Grzegorz Kuzemczak – Przemysław Adamczak Nowa Sól                          9,5

    Piotr Flis – Robert Andrzejak                         Zielona Góra                      9,5

Finały

o I miejsce:

P. Jeton / W. Lis – A. Goltz /Sz. Gregorowicz                2:0 (16:14,15:10)

o III miejsce:

P. Dżyga / F. Kotwicki – R. Snoch/ B. Lis                      2:0 (17:15,15:12)

 

Klasyfikacja po II turniejach

1. Przemysław Jeton – Wojciech Lis                   Nowa Sól                          60pkt

2. Alan Goltz – Szymon Gregorowicz                   Nowa Sól                          51

3. Paweł Dżyga – Filip Kotwicki                          Zielona Góra                      36

4. Rafa l Dudziński – Szymon Kowalik                  Nowa Sól                         36

5. Dawid Witkiewicz – Maciej Kobiołka                 Nowa Sól                         30

6. Rafał Snoch – Bartłomiej Lis                          Nowa Sól                          29

7. Grzegorz Dżyga – Igor Gürntke                        Zielona Góra                      21,5

8. Łukasz Zwierzchowski – Łukasz Tobys             Nowa Sól                          21     

9.  Patryk Matuszkiewicz – Dawid Buła                „Eurotax” Lubsko               16     

10. Piotr Jastrowicz – Bartosz Piekarnik                Żary                                14,5

 

KATEGORIA:  OLDBOJE + MIXT-y

 

Klasyfikacja III turnieju:

 

1. Dorota Dudzińska - Sławomir Dziki                  Siedlisko                           20 pkt

2. Sandra Słońska – Aleksander Poznański           Nowa Sól                          17

3. Grzegorz Rogula - Tomasz Szuster                 Podbrzezie Dolne                15

4. Wojciech Swaryczewski - Przemysław Szwaja    Sława                              13

5-6.

   Leszek Stańkowski – Tadeusz Kowalik              Zielona Góra                      11,5

   Kamila Majewska – Michał Majewski                Nowa Sól                          11,5

7. Marek Snoch – Arakadiusz Kirchner                 Nowa Sól                          10

 

 

Finały:

o I miejsce:

D. Dudzińska /S. Dziki – S. Słońska /A. Poznański                    2:0 (15:10,15:2)

o III miejsce:

G. Rogula /T. Szuster – W. Swaryczewski /P. Szwaja                2:O vo

(spotkanie nie odbyło się z powodu kontuzji W. Swaryczewskiego

 

Klasyfikacja po III turniejach:

 

1. Dorota Dudzińska - Sławomir Dziki                  Siedlisko                           60pkt

2. Grzegorz Rogula - Tomasz Szuster                 Podbrzezie Dolne                47

3. Wojciech Swaryczewski - Przemysław Szwaja    Sława                              39

4. Leszek Stańkowski – Tadeusz Kowalik             Zielona Góra                      34,5

5. Marek Snoch – Arkadiusz Kirchner                  Nowa Sól                          30

6. Sandra Słońska – Aleksander Poznański           Nowa Sól                          17

7. Monika Litoborska – Aleksander Poznański        Nowa Sól                          17

8. Kinda Opaczyńska – Mateusz Nożewski           „Ares” Nowa Sól                 15

9-11.

   Kamila Majewska – Michał Majewski                Nowa Sól                          11,5

   Sandra Słońska – Tomasz Hardy                    Nowa Sól                          11,5

   Robert Bąkiewicz – Zbigniew Gadkowski            Wschowa                         11,5

  

 

Pierwsze osiem par w obu kategoriach uzyskało awans do finału Geand Prix Nowej Soli 2013. Jeżeli spośród tych par, któraś nie wystartuje, prawo startu będą mieć  kolejne pary w klasyfikacji po III turniejach.

 

 

Sędzia Główny : Józef Sałek – LZPS Zielona Góra

II Turniej Siatkówki Plażowej GRAND PRIX Nowej Soli

KOMUNIKAT
z II TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
GRAND PRIX NOWEJ SOLI o PUCHAR DYREKTORA MOSiR
rozegranego w dniu 29 czerwca 2013 r.

 




KATEGORIA  OPEN

Klasyfikacja II turnieju:
1. Przemysław Jeton – Wojciech Lis            Nowa Sól          20 pkt
2. Alan Goltz – Szymon Gregorowicz            Nowa Sól         17
3. Dawid Witkiewi
cz – Maciej Kobiołka        Nowa Sól          15
4. Rafał Dudziński – Szymon
Kowalik        Nowa Sól            13
5-6.        
    Szymon Kotwicki – Paweł Dżyga            Zielona Góra     11,5
    Piotr Jastrowicz – Bartosz Piekarnik        Żary                11,5
7-8.
    Łukasz Zwierzchowski – Łukasz Tobys        Nowa Sól       9,5
    Rafał Snoch – Bartłomiej Lis            Nowa Sól                  9,5
9-12.
    Patryk Matuszkiewicz – Dawid Buła         „Eurotax” Lubsko        6,5
    Michał Majewski – Damian Sasin                       Nowa Sól            6,5
    Piotr Kuzemczak – Grzegorz Kuzemczak            Nowa Sól            6,5
    Marek Dubeltówka – Przemysław Adamczak     Nowa Sól            6,5
13-14.
    Adrian Zakrzewski – Mateusz Konsewicz        Nowa Sól            3,5
    Grzegorz Dżyga – Igor Grundtke               Zielona Góra            3,5

Finały
o I miejsce:
P. Jeton / W. Lis – A. Goltz /Sz. Gregorowicz        2:0 (15:10,15:10)
o III miejsce:
D. Witkiewicz / M. Kobiołka – R. Dudziński/ Sz. Kowalik      2:0 (15:10,15:5)
 
Klasyfikacja po II turniejach
1. Przemysław Jeton – Wojciech Lis            Nowa Sól             40 pkt
2. Alan Goltz – Szymon Gregorowicz            Nowa Sól            34
3. Dawid Witkiewicz – Maciej Kobiołka         Nowa Sól            30
4. Rafał Dudziński – Szymon Kowalik           Nowa Sól            24,5
5-6.
    Łukasz Zwierzchowski – Łukasz Tobys         Nowa Sól            21    
    Szymon Kotwicki – Paweł Dżyga            Zielona Góra            21    
7-8.
    Patryk Matuszkiewicz – Dawid Buła        „Eurotax” Lubsko        16    
    Rafał Snoch – Bartłomiej Lis                           Nowa Sól            16
9. Piotr Jastrowicz – Bartosz Piekarnik                   Żary                14,5
10-12.   
    Michał Majewski – Damian Sasin                   Nowa Sól            13
    Piotr Kuzemczak – Grzegorz Kuzemczak        Nowa Sól            13
    Piotr Haładus – Tomasz Rucki                   Międzyrzecz            13

13. Grzegorz Dżyga – Igor Grundtke                    Zielona Góra            10
14. Marek Dubeltówka – Przemysław Adamczak        Nowa Sól            9,5
15. Adrian Zakrzewski – Mateusz Konsewicz              Nowa Sól            3,5
16. Tomasz Bińkowski – Mateusz Buczkowski             Żagań                3

KATEGORIA:  OLDBOJE + MIXT-y

Klasyfikacja II turnieju:

1. Dorota Dudzińska - Sławomir Dziki                  Siedlisko            20 pkt
2. Monika Litoborska – Aleksander Poznański    Nowa Sól            17
3. Grzegorz Rogula - Tomasz Szuster         Podbrzezie Dolne        15
4. Wojciech Swaryczewski - Przemysław Szwaja    Sława             13
5-6.
   Leszek Stańkowski – Tadeusz Kowalik        Zielona Góra            11,5
   Sandra Słońska – Tomasz Hardy                     Nowa Sól            11,5
7. Marek Snoch – Arakadiusz Kirchner               Nowa Sól            10

Finały:
o I miejsce:
D. Dudzińska /S. Dziki – M. Litoborska /A. Poznański         2:0 (15:11,15:9)
o III miejsce:
G. Rogula /T. Szuster – W. Swaryczewski /P. Szwaja        2:1 (15:10,13:15,15:11)

Klasyfikacja po II turniejach:

1. Dorota Dudzińska - Sławomir Dziki               Siedlisko            40 pkt
2. Grzegorz Rogula - Tomasz Szuster           Podbrzezie Dolne    32
3. Wojciech Swaryczewski - Przemysław Szwaja        Sława        26
4. Leszek Stańkowski – Tadeusz Kowalik             Zielona Góra    23
5. Marek Snoch – Arakadiusz Kirchner              Nowa Sól            20
6. Monika Litoborska – Aleksander Poznański      Nowa Sól        17
7. Kinda Opaczyńska – Mateusz Nożewski        „Ares” Nowa Sól  15
8-9.
   Sandra Słońska – Tomasz Hardy                     Nowa Sól            11,5
   Robert Bąkiewicz – Zbigniew Gadkowski        Wschowa            11,5

Sędzia Główny : Józef Sałek – LZPS Zielona Góra


Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014

statystyki


dzisiaj:1
wczoraj:228
w tym miesiącu:229
od 01.01.2010 r.362713