1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Półfinały o wejście do II Ligi Mężczyzn - awans SOBIESKIEGO

PDF Drukuj Email

 

Grupa VII - WKS SOBIESKI Żagań, KŚ AZS Politechniki Śląskiej, Gwardia Wrocław SA, MMKS Kędzierzyn Koźle

12.03.2010r.
Sobieski Żagań  - MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:2
KŚ AZS Politechniki Śl - Gwardia Wrocław 0:3

13 marzec 2010r.
MMKS Kędzierzyn Koźle -Gwardia Wrocław 0:3
Sobieski Żagań - KŚ AZS Politechniki Śl 3:1

14 marzec 2010r.
KŚ AZS Politechniki Śl. - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:3
Gwardia Wrocław - Sobieski Żagań 3:1


Pozycja Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty    
1     KS Gwardia Wrocław 3 6 9:1 75:59    
2     WKS Sobieski Żagań 3 5 7:6 107:105    
3     MMKS Kędzierzyn-Koźle 3 4 5:6 105:107    
4     KŚ AZS Politechniki Śl. 3 3 1:9 59:75    

W dniach 26-28 marca odbędzie się turniej finałowy o awans do II Ligi Mężczyzn, gdzie WKS SOBIESKI Żagań  zagra z AKS WSS Łódź,  ULKS Wolanka Wola Osowińska, SPS Lębork.

Zespół, który zajmie I miejsce w grupie awansuje do II ligi.
Zespoły, które zajmą II miejsce w poszczególnych grupach finałowych rozegrają dwumecz z przedostatnim miejscem z II ligi. Gospodarzem pierwszego spotkania jest zespół drugoligowy.
Mecze barażowe o miejsce w II lidze zostaną rozegrane wg następującego klucza:
II m z Grupy I z finału o II ligę – Przedostatnie miejsce z Grupy I II ligi
II m z Grupy II z finału o II ligę – Przedostatnie miejsce z Grupy II II ligi
II m z Grupy III z finału o II ligę – Przedostatnie miejsce z Grupy III II ligi
II m z Grupy IV z finału o II ligę – Przedostatnie miejsce z Grupy IV II ligi
Mecze zostaną rozegrane w następujących terminach;
I TERMIN    10.04.2010
II TERMIN    17.04.2010

 

Grupa VIII - MCKiS Jaworzno II, MKS BUDOWLANI Gozdnica, LZS TOR Dobrzeń Wielki, KS Bielawianka Bester

12.03.2010r.
MCKiS II Jaworzno - KS Bielawianka Bester Bielawa 3:1 ( 25:20, 23:25, 25:15, 25:20)
MKS Budowlani Gozdnica - LZS TOR Dobrzeń Wielki 1:3 ( 18:25, 25:21, 22:25, 8:25)

13 marzec 2010r.
KS Bielawianka Bester Bielawa - LZS TOR Dobrzeń Wielki 3:0 (25:20, 25:20, 25:14)
MCKiS II Jaworzno - MKS Budowlani Gozdnica 3:1 (25:16, 25:11, 22:25, 25:21)

14 marzec 2010r.
MKS Budowlani Gozdnica - KS Bielawianka Bester Bielawa 0:3 ( 22:25, 12:25, 18:25)

LZS TOR Dobrzeń Wielki - MCKiS II Jaworzno 2:3 (25:18, 17:25, 19:25, 25:19, 13:15)


Pozycja Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty    
1     MCKiS II Jaworzno 2 6 9:4 297:252    
2     KS Bielawianka Bester Bielawa 2 5 7:3 230:204    
3     LZS TOR Dobrzeń Wielki 2 4 5:7 249:250    
4     MKS BUDOWLANI Gozdnica 2 3 2:9 198:268    

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014