1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Informujemy Państwa, iż z dniem 13 listopada 2017 roku nastąpiła zmiana adresu siedziby LZPS.
Wszelką pocztę w wersji papierowej, protokoły spotkań, itp. bardzo prosimy o przesyłanie na nowy adres!:
 
LUBUSKI ZWIĄZEK PIŁKI SIATKOWEJ        ul. Wazów 76,      65 - 191 Zielona Góra

Lubuska Liga Juniorów

PDF Drukuj Email


Lubuska Liga JUNIORÓW 2017/2018

1. UKS SET Gorzów Wlkp.

2. MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

3. UKS „13” Z. Góra

4. Orzeł Międzyrzecz

5. WKS Sobieski Żagań

6. MKST Astra Nowa Sól

7. Jedynka Szprotawa

8. STS Olimpia Sulęcin

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Termin

Godzina

Nr meczu

Gospodarz

 

 

Gość

 

24 września

(niedziela)

12.30 !

1

STS Olimpia Sulęcin

8

1

UKS SET Gorzów Wlkp.

16.00 !

2

MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

2

7

Jedynka Szprotawa

11.00

3

UKS „13” Z. Góra

3

6

MKST Astra Nowa Sól

11.00

4

WKS Sobieski Żagań

5

4

Orzeł Międzyrzecz

 

11.00

5

WKS Sobieski Żagań

5

8

STS Olimpia Sulęcin

1 październik

11.00

6

MKST Astra Nowa Sól

6

4

Orzeł Międzyrzecz

(niedziela)

16.00!

7

Jedynka Szprotawa

7

3

UKS „13” Z. Góra

 

11.00

8

UKS SET Gorzów Wlkp.

1

2

MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

 

8 październik

(niedziela)

11.00

9

MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

2

8

STS Olimpia Sulęcin

11.00

10

UKS „13” Z. Góra

3

1

UKS SET Gorzów Wlkp.

11.00

11

Orzeł Międzyrzecz

4

7

Jedynka Szprotawa

11.00

12

MKST Astra Nowa Sól

6

5

WKS Sobieski Żagań

 

22 październik

(niedziela)

11.00

13

STS Olimpia Sulęcin

8

6

MKST Astra Nowa Sól

11.00

14

Jedynka Szprotawa

7

5

WKS Sobieski Żagań

11.00

15

UKS SET Gorzów Wlkp.

1

4

Orzeł Międzyrzecz

11.00

16

UKS „13” Z. Góra

3

2

MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

 

29 październik

(niedziela)

11.00

17

STS Olimpia Sulęcin

8

3

UKS „13” Z. Góra

11.00

18

Orzeł Międzyrzecz

4

2

MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

11.00

19

UKS SET Gorzów Wlkp.

1

5

WKS Sobieski Żagań

11.00

20

MKST Astra Nowa Sól

6

7

Jedynka Szprotawa

 

5 listopad

 (niedziela)

11.00

21

STS Olimpia Sulęcin

8

7

Jedynka Szprotawa

11.00

22

UKS SET Gorzów Wlkp.

1

6

MKST Astra Nowa Sól

 

11.00

23

MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

2

5

WKS Sobieski Żagań

 

11.00

24

UKS „13” Z. Góra

3

4

Orzeł Międzyrzecz

19 listopad

(niedziela)

11.00

25

Orzeł Międzyrzecz

4

8

STS Olimpia Sulęcin

12.00!

26

WKS Sobieski Żagań

5

3

UKS „13” Z. Góra

 

15.00!

27

MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

2

6

MKST Astra Nowa Sól

 

11.00

28

Jedynka Szprotawa

7

1

UKS SET Gorzów Wlkp.

26 listopad

 (niedziela)

11.00

29

 

UKS SET Gorzów Wlkp.

1

8

STS Olimpia Sulęcin

11.00

30

Jedynka Szprotawa

7

2

MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

11.00

31

MKST Astra Nowa Sól

6

3

UKS „13” Z. Góra

11.00

32

Orzeł Międzyrzecz

4

5

WKS Sobieski Żagań

 

3 grudzień

(niedziela)

11.00

33

STS OlimpiaSulęcin

8

5

WKS Sobieski Żagań

11.00

34

Orzeł Międzyrzecz

4

6

MKST Astra Nowa Sól

11.00

35

UKS „13” Z. Góra

3

7

Jedynka Szprotawa

11.00

36

MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

2

1

UKS SET Gorzów Wlkp.

 

17 grudzień

 (niedziela)

11.00

37

STS Olimpia Sulęcin

8

2

MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

11.00

38

UKS SET Gorzów Wlkp.

1

3

UKS „13” Z. Góra

11.00

39

Jedynka Szprotawa

7

4

Orzeł Międzyrzecz

11.00

40

WKS Sobieski Żagań

5

6

MKST Astra Nowa Sól

 

14 styczeń

 (niedziela)

11.00

41

MKST Astra Nowa Sól

6

8

STS Olimpia Sulęcin

11.00

42

WKS Sobieski Żagań

5

7

Jedynka Szprotawa

11.00

43

Orzeł Międzyrzecz

4

1

UKS SET Gorzów Wlkp.

11.00

44

MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

2

3

UKS „13” Z. Góra

 

21 styczeń

(niedziela)

11.00

45

UKS „13” Z. Góra

3

8

STS Olimpia Sulęcin

11.00

46

MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

2

4

Orzeł Międzyrzecz

11.00

47

WKS Sobieski Żagań

5

1

UKS SET Gorzów Wlkp.

11.00

48

Jedynka Szprotawa

7

6

MKST Astra Nowa Sól

 

28 styczeń

(niedziela)

11.00

49

Jedynka Szprotawa

7

8

STS Olimpia Sulęcin

11.00

50

MKST Astra Nowa Sól

6

1

UKS SET Gorzów Wlkp.

11.00

51

WKS Sobieski Żagań

5

2

MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

11.00

52

Orzeł Międzyrzecz

4

3

UKS „13” Z. Góra

 

4 lutego

(niedziela)

11.00

53

STS Olimpia Sulęcin

8

4

Orzeł Międzyrzecz

11.00

54

UKS „13” Z. Góra

3

5

WKS Sobieski Żagań

11.00

55

MKST Astra Nowa Sól

6

2

MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

11.00

56

UKS SET Gorzów Wlkp.

1

7

Jedynka Szprotawa

Wolne terminy: 15 października, 12 listopada, 10 grudnia, 7 stycznia,

Lubuską Ligę Juniorów  rozgrywamy systemem „każdy z każdym” bez turnieju finałowego.

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski:  15 - 18.02.2018, półfinał: 9 – 11.03.2018, finał: 11 – 15.04.2018

 

Klub

Osoba do kontaktu

Hala sportowa

1. UKS SET Gorzów Wlkp.

Krzysztof Kocik - tel. 789 018 936

ZSO nr 1 ul. Puszkina 31

2. MLKS A.Z.Iwaniccy Gubin-Krosno O.

Robert Siegel - tel. 691 265 449,  Ryszard Zakrzewski - tel.603 917 856

ECKZiU, ul. Pułaskiego 1

3. UKS „13” Z. Góra

Tomasz Paluch - tel. 602 628 249

ZSO i Sport. ul. Wazów 76

4. Orzeł Międzyrzecz

Janusz Malinowski – tel. 693 590 528

 MOSiW, Os. Kasztelańskie 8A

5. WKS Sobieski Żagań

Piotr Grabkowski - tel. 606 429 198

ul. Kochanowskiego 6

6. MKST Astra Nowa Sól

Aleksander Karimow - tel. 608 623 307

ul. Piłsudskiego 61,                      ul. Św. Barbary

7. Jedynka Szprotawa

Janusz Krulikowski - tel. 693 383 586

ul. Kopernika 22

8. STS Olimpia Sulęcin

Andrzej Staats - tel. 505 018 023

Gimnazjum

Park Bankowy 7

 

 

 

 

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014