1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Informujemy Państwa, iż z dniem 13 listopada 2017 roku nastąpiła zmiana adresu siedziby LZPS.
Wszelką pocztę w wersji papierowej, protokoły spotkań, itp. bardzo prosimy o przesyłanie na nowy adres!:
 
LUBUSKI ZWIĄZEK PIŁKI SIATKOWEJ        ul. Wazów 76,      65 - 191 Zielona Góra

Lubuska Liga Młodzików

PDF Drukuj Email

Lubuska Liga Młodzików - sezon 2017/2018  

1.  UKS „SET” Gorzów Wlkp.
2.  KS “ATAK” Gorzów Wlkp.
3.  GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.
4. 
STS Olimpia Sulęcin
5.  MSKS Orion Sulechów I
6.  MSKS Orion Sulechów II
7. 
MKST Astra Nowa Sól
8.  Tęcza Krosno Odrz.
9.  MLKS VOLLEY Gubin I
10. MLKS VOLLEY Gubin II
11. WKS Sobieski Żagań

System rozgrywek młodzików  

I runda eliminacyjna: 1 termin

Zespoły podzielono na trzy grupy wg klucza geograficznego z uwzględnieniem zasady aby dwa zespoły z jednego klubu nie były w jednej grupie(tym samym zespoły z Sulechowa i Gubina są w dwóch grupach).  W grupach rozgrywamy jeden turniej „każdy z każdym”. Z każdej grupy dwa pierwsze zespoły awansują do finałowej dziewiątki (6 zespołów). Pozostałe zespoły(5) grają ze sobą systemem „każdy z każdym” dwa turnieje. 

Grupa I – Północna

 

Grupa II – Centralna

 

Grupa III – Południowa

 

1. GSZS Gimn. nr 3 Gorzów W.-gosp.

1. MSKS „Orion” Sulechów I – gosp.

1. MKST Astra Nowa Sól – gosp.

2. UKS „SET” Gorzów Wlkp.

2. SKS „Tęcza” Krosno Odrz.

2. WKS Sobieski Żagań

3. STS Olimpia Sulęcin.

3. MLKS Volley Gubin II

3. MLKS Volley Gubin I

4. KS “ATAK” Gorzów Wlkp.

 

4. MSKS „Orion” Sulechów II

Terminarz gr. Północna  - tabela Bergera

1 października

(niedziela)

godz. 9.00

nr 1

GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp. 

1

4

KS “ATAK” Gorzów Wlkp.

 

2

UKS „SET” Gorzów Wlkp.

2

3

STS Olimpia Sulęcin.

 

 

3

KS “ATAK” Gorzów Wlkp.

4

3

STS Olimpia Sulęcin..

 

4

GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp.

1

2

UKS „SET” Gorzów Wlkp.

 

 

5

UKS „SET” Gorzów Wlkp.

2

4

KS “ATAK” Gorzów Wlkp.

 

6

STS Olimpia Sulęcin.

3

1

GSZS Gim. nr 3 Gorzów Wlkp.

 

     Terminarz gr. Centralna  - tabela Bergera

1 października

(niedziela)

godz. 9.00

nr 7

MSKS „Orion” Sulechów I

1

3

MLKS Volley Gubin II

 

8

SKS „Tęcza” K. Odrzańskie

2

3

MLKS Volley Gubin II

 

 

9

MSKS „Orion” Sulechów I       

1

2

SKS „Tęcza” K. Odrzańskie

Terminarz gr. Południowa – tabela Bergera

1 października

(niedziela)

godz. 9.00

nr 10

MKST Astra Nowa Sól             

1

4

MSKS „Orion” Sulechów II

 

11

WKS Sobieski Żagań

2

3

MLKS Volley Gubin I

 

 

12

MSKS „Orion” Sulechów II

4

3

MLKS Volley Gubin I

 

13

MKST Astra Nowa Sól 

1

2

WKS Sobieski Żagań

 

 

14

WKS Sobieski Żagań

2

4

MSKS „Orion” Sulechów II

 

15

MLKS Volley Gubin I

3

1

MKST Astra Nowa Sól                                 

 

 II Runda barażowa – 2 terminy

Lp

Zespół

1

3 miejsce gr. Północna

2

4 miejsce gr. Północna

3

3 miejsce gr. Centralna - gospodarz I turnieju

4

3 miejsce gr. Południowa - gospodarz II turnieju

5

4 miejsce gr. Południowa

W grupie barażowej gramy „każdy z każdym” zgodnie z Tabelą Bergera – 10 spotkań.Spotkania te rozgrywamy w dwóch terminach:

nr meczu

kolejność spotkań

Termin       

16

            gospodarz 3 - 1

I TURNIEJ

17

1 - 2

8 .10., godz. 10.00

18

5 - 3

 

19

2 - 5

20

3 - 4

21

            gospodarz 4 - 2

II TURNIEJ

22

2 - 3

22.10., godz. 10.00

23

1 - 4

 

24

5– 1

25

4– 5

 

Trzy pierwsze zespoły po turniejach awansują do finałowej „9”

1.  I m grupa Północna -  KS Atak Gorzów Wlkp.
2.  II m grupa Północna - UKS „SET” Gorzów Wlkp.
3.  I m baraż - MLKS VOLLEY Gubin II
4.  I m grupa Centralna -  MSKS „Orion” Sulechów I  
5.  II m grupa Centralna - SKS „Tęcza” Krosno O
6.  II m baraż - MSKS ORION Sulechów II
7.  I m grupa Południowa - MLKS Volley Gubin I
8.  II m grupa Południowa - MKST Astra Nowa Sól
9.  III m baraż – SZS Gim. Nr 3 Gorzów Wlkp.

III runda turniejowa z udziałem 9 zespołów: - 12 terminów Punkty zerujemy!

System gier i terminy w rundzie finałowej (wg tabeli Bergera: 1-2, 2-3, 1-3)

 

 

Termin, godz.                                                    
Gospodarz 1
Gość 2
Gość 3
 Nr meczu  

 1 termin

29 październik(niedziela)

11.00

3

8

7

26-27-28

9

5

1

29-30-31

6

4

2

32-33-34

    2 termin

5 listopad(niedziela)

11.00

8

1

6

35-36-37

9

2

7

38-39-40

5

3

4

41-42-43

 

3 termin

19 listopad(niedziela)

11.00

7

3

8

44-45-46

1

9

5

47-48-49

2

6

4

50-51-52

 

4 termin

26 listopad (niedziela)

11.00

4

8

9

53-54-55

7

6

5

56-57-58

3

2

1

59-60-61

 5 termin

3 grudzień (niedziela)

11.00

8

2

5

62-63-64

6

9

3

65-66-67

7

4

1

68-69-70

 6 termin

17 grudzień (niedziela)

11.00

1

6

8

71-72-73

2

7

9

74-75-76

4

5

3

77-78-79

 7 termin

14 styczeń (niedziela)

11.00

1

4

7

80-81-82

2

5

8

83-84-85

3

6

9

86-87-88

 8 termin

21 styczeń (niedziela)

11.00

8

9

4

89-90-91

2

1

3

92-93-94

5

7

6

95-96-97

 9 termin

28 styczeń (niedziela)

11.00

5

8

2

98-99-100

9

3

6

101-102-103

4

1

7

104-105-106

10 termin

25 lutego (niedziela)

11.00

7

9

2

107-108-109

6

8

1

110-111-112

3

4

5

113-114-115

11 termin

4 marca (niedziela)

11.00

8

7

3

116-117-118

4

2

6

119-120-121

5

1

9

122-123-124

12 termin

11 marca (niedziela)

11.00

 

     9     

4

8

125-126-127

1

3

2

128-129-130

6

5

7

131-132-133

 

IV runda  Turniej finałowy u zwycięzcy III rundy:

Termin: 17/18 marca 2018. Istnieje możliwość rozegrania turnieju w ciągu jednego dnia pod warunkiem uzyskania akceptacji wszystkich zainteresowanych zespołów oraz Wydziału Gier.

Zasady punktacji:

Zespoły, które awansowały do turnieju finałowego zachowują punkty uzyskane w finałowej dziewiątce: 

nr meczu

I dzień

 (17 marca, sobota)

nr meczu

I dzień

(17 marca, sobota)

nr meczu

II dzień

(18 marca, niedziela)

138

1-4

140

4-3

142

2-4

139

2-3

141

1-2

143

3-1

 

O miejsce 10 - 11 rozgrywamy dwa dwumecze pomiędzy zespołami, które zajęły miejsca 4 i 5 po turnieju barażowym. Pierwszy dwumecz u zespołu, który zajął niższe miejsce w tabeli.  Godzina rozpoczęcia drugiego spotkania jest umowna, nie wcześniej jednak, niż 45 minut po zakończeniu pierwszego spotkania.

W przypadku rozgrywania dwumeczu o zwycięstwie decydują następujące zasady:

·         większa ilość zdobytych punktów,

·         lepszy stosunek setów /większa liczba uzyskana po podzieleniu wygranych setów przez sety przegrane,

·         lepszy stosunek małych punktów /większa liczba uzyskana po podzieleniu punktów zdobytych przez punkty stracone.

Jeżeli zdobyte punkty, stosunek setów i małych punktów obu zespołów są jednakowe po spotkaniach,to rozgrywany jest tzw. „złoty set”.

„Złoty set” rozgrywany jest 15 minut po zakończeniu ostatniego spotkania, na tym samym boisku, na zasadach obowiązujących w trzecim secie.

Terminy spotkań dwumeczowych:

nr meczu

termin

zespół

134-135

5 listopad

5 miejsce baraż – 4 miejsce baraż/4 miejsce baraż – 5 miejsce baraż

136-137

3 grudnia

4 miejsce baraż – 5 miejsce baraż/5 miejsce baraż- 4 miejsce baraż

 

Wolne terminy: 15 października,, 12 list., 10 grudnia, 7 stycznia

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików: 13–15.04,

Półfinał: 28–29.04,

Finał: 11-13.05.2018r.

 

Kontakt:

L.P.

Klub

Osoba do kontaktu

Telefon

Adres hali

1.

2.

MLKS Volley Gubin I

MLKS Volley Gubin II

Jacek Gornow

Radosław Rzun

693168548

693323213

Hala sportowa ZSLiT

ul. Krakowska 1

3.

MKST Astra Nowa Sól

Edward Szwec

792958424

Hala sportowa CKZiU "Elektryk". ul. Piłsudskiego 61

4.

GSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.

Tomasz Gornow

609443556

ZSO nr 3

ul. Warszawska 18

5.

 

                                                       UKS „SET” Gorzów Wlkp.

Krzysztof Kocik

789018936

ZSO nr 1

ul. Puszkina 31

6.

MSKS Orion Sulechów I

Mieczysław Puchalski

603043509

 S.P. nr 1 w Sulechowie,  ul. 31 Stycznia 23

7.

MSKS Orion Sulechów II

Mariusz Malinowski

501275466

 S.P. nr 1 w Sulechowie,  ul. 31 Stycznia 23

8.

SKS Tęcza Krosno Odrzańskie

  Maciej Uderjan

601368587

Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Pułaskiego 3

9.

KS “ATAK” Gorzów Wlkp.

Jerzy Boguta

669462489

ul. Przemysłowa 22

10.

WKS Sobieski Żagań

Wojciech Czyżowski

667441636

Hala Widowiskowo-Sportowa

ul. Kochanowskiego 6

11.

STS Olimpia Sulęcin

Stanisław Szablewski

668847971

Gimnazjum

Park Bankowy 7

 


 

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014