1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Informujemy Państwa, iż z dniem 13 listopada 2017 roku nastąpiła zmiana adresu siedziby LZPS.
Wszelką pocztę w wersji papierowej, protokoły spotkań, itp. bardzo prosimy o przesyłanie na nowy adres!:
 
LUBUSKI ZWIĄZEK PIŁKI SIATKOWEJ        ul. Wazów 76,      65 - 191 Zielona Góra

Lubuska Liga Młodziczek

PDF Drukuj Email

Lubuska Liga Młodziczek 2017/2018

 

LP

MŁODZICZKI

1

MLKS Volley Gubin

2

GSZS Gorzów Wlkp.

3

UKS „13” Z.Góra

4

SPS Zbąszynek

5

UKS Sokół Drezdenko

6

UKS Ares Nowa Sól 1

7

UKS Ares Nowa Sól 2

8

UKS Trójka Sulechów

9

UKS „Dwójka „ Kostrzyn n/O

 

System gier i terminy w rundzie finałowej (wg tabeli Bergera: 1-2, 2-3, 1-3)

 

Termin, godz.
Gospodarz 1
Gość 2
Gość 3
 Nr meczu        

1 termin

1.10

godz.11.00

3 UKS „13” Z.Góra

8 UKS Trójka Sulechów

7 UKS Ares Nowa Sól 2

1-2-3

9 UKS „Dwójka „ Kostrzyn n/O

5 UKS Sokół Drezdenko

1 MLKS Volley Gubin

4-5-6

6 UKS Ares Nowa Sól 1

4 SPS Zbąszynek

2 GSZS Gorzów Wlkp.

7-8-9

2 termin

8.10

godz.11.00

8 UKS Trójka Sulechów

1 MLKS Volley Gubin

6 UKS Ares Nowa Sól 1

10-11-12

9 UKS „Dwójka „ Kostrzyn n/O

2 GSZS Gorzów Wlkp.

7 UKS Ares Nowa Sól 2

13-14-15

5 UKS Sokół Drezdenko

3 UKS „13” Z.Góra

4 SPS Zbąszynek

16-17-18

3 termin

22.10

godz.11.00

7 UKS Ares Nowa Sól 2

3 UKS „13” Z.Góra

8 UKS Trójka Sulechów

19-20-21

1 MLKS Volley Gubin

9 UKS „Dwójka „ Kostrzyn n/O

5 UKS Sokół Drezdenko

22-23-24

2 GSZS Gorzów Wlkp.

6 UKS Ares Nowa Sól 1

4 SPS Zbąszynek

25-26-27

4 termin

29.10

godz.11.00

4 SPS Zbąszynek

8 UKS Trójka Sulechów

9 UKS „Dwójka „ Kostrzyn n/O

28-29-30

7 UKS Ares Nowa Sól 2

6 UKS Ares Nowa Sól 1

5 UKS Sokół Drezdenko

31-32-33

3 UKS „13” Z.Góra

2 GSZS Gorzów Wlkp.

1 MLKS Volley Gubin

34-35-36

5 termin

5.11

godz.11.00

8 UKS Trójka Sulechów

2 GSZS Gorzów Wlkp.

5 UKS Sokół Drezdenko

37-38-39

6 UKS Ares Nowa Sól 1

9 UKS „Dwójka „ Kostrzyn n/O

3 UKS „13” Z.Góra

40-41-42

7 UKS Ares Nowa Sól 2

4 SPS Zbąszynek

1 MLKS Volley Gubin

43-44-45

6 termin

19.11 godz.11.00

 

1 MLKS Volley Gubin

6 UKS Ares Nowa Sól 1

8 UKS Trójka Sulechów

46-47-48

2 GSZS Gorzów Wlkp.

7 UKS Ares Nowa Sól 2

9 UKS „Dwójka „ Kostrzyn n/O

49-50-51

4 SPS Zbąszynek

5 UKS Sokół Drezdenko

3 UKS „13” Z.Góra

52-53-54

7 termin

26.11

godz.11.00

1 MLKS Volley Gubin

7 UKS Ares Nowa Sól 2

4 SPS Zbąszynek

55-56-57

2 GSZS Gorzów Wlkp.

5 UKS Sokół Drezdenko

8 UKS Trójka Sulechów

58-59-60

3 UKS „13” Z.Góra

6 UKS Ares Nowa Sól 1

9 UKS „Dwójka „ Kostrzyn n/O

61-62-63

8 termin

3.12

godz.11.00

8 UKS Trójka Sulechów

9 UKS „Dwójka „ Kostrzyn n/O

4 SPS Zbąszynek

64-65-66

2 GSZS Gorzów Wlkp.

1 MLKS Volley Gubin

3 UKS „13” Z.Góra

67-68-69

5 UKS Sokół Drezdenko

7 UKS Ares Nowa Sól 2

6 UKS Ares Nowa Sól 1

70-71-72

9 termin

17.12

godz.11.00

5 UKS Sokół Drezdenko

8 UKS Trójka Sulechów

2 GSZS Gorzów Wlkp.

73-74-75

9 UKS „Dwójka „ Kostrzyn n/O

3 UKS „13” Z.Góra

6 UKS Ares Nowa Sól 1

76-77-78

4 SPS Zbąszynek

1 MLKS Volley Gubin

7 UKS Ares Nowa Sól 2

79-80-81

10 termin

14.01

godz.11.00

7 UKS Ares Nowa Sól 2

9 UKS „Dwójka „ Kostrzyn n/O

2 GSZS Gorzów Wlkp.

82-83-84

6 UKS Ares Nowa Sól 1

8 UKS Trójka Sulechów

1 MLKS Volley Gubin

85-86-87

3 UKS „13” Z.Góra

4 SPS Zbąszynek

5 UKS Sokół Drezdenko

88-89-90

11 termin

28.01

godz.11.00

8 UKS Trójka Sulechów

7 UKS Ares Nowa Sól 2

3 UKS „13” Z.Góra

91-92-93

4 SPS Zbąszynek

2 GSZS Gorzów Wlkp.

6 UKS Ares Nowa Sól 1

94-95-96

5 UKS Sokół Drezdenko

1 MLKS Volley Gubin

9 UKS „Dwójka „ Kostrzyn n/O

97-98-99

12 termin

4.02

godz.11.00

9 UKS „Dwójka „ Kostrzyn n/O

4 SPS Zbąszynek

8 UKS Trójka Sulechów

100-101-102

1 MLKS Volley Gubin

3 UKS „13” Z.Góra

2 GSZS Gorzów Wlkp.

103-104-105

6 UKS Ares Nowa Sól 1

5 UKS Sokół Drezdenko

7 UKS Ares Nowa Sól 2

106-107-108

 

   

DWA TURNIEJE FINAŁOWE dla pierwszej czwórki po rundzie zasadniczej z zachowaniem punktacji. Pierwszy turniej u wicemistrza ligi, drugi turniej rozgrywamy u zespołu, który zajął I miejsce po rundzie zasadniczej. Istnieje możliwość rozegrania turnieju w ciągu jednego dnia pod warunkiem uzyskania akceptacji wszystkich zainteresowanych zespołów oraz Wydziału Gier.

Turniej 1: 10/11 marca 2018

nr meczu

I dzień

 (10 marca, sobota)

nr meczu

I dzień

(10 marca, sobota)

nr meczu

II dzień

(11 marca, niedziela)

109

1-4

111

4-3

113

2-4

110

2-3

112

1-2

114

3-1

 

Turniej 2:  24/25 marca 2018

nr meczu

I dzień

 (24 marca, sobota)

nr meczu

I dzień

(24 marca, sobota)

nr meczu

II dzień

(25 marca, niedziela)

115

1-4

117

4-3

119

2-4

116

2-3

118

1-2

120

3-1

 

Wolne terminy: 15.10, 12.11, 10.12, 7.01,

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski młodziczek 13 – 15.04, półfinał 28 – 29.04, finał 11 – 13.05.2018r.

KONTAKT:

LP

MŁODZICZKI

Osoba do kontaktu

Hala sportowa

1

MLKS Volley Gubin

Jacek Woźniak, 723298377

ECKZiU, ul. Pułaskiego 1,

ZSLiT, ul.Krakowska

2

GSZS Gorzów Wlkp.

Anna Bujanowska, 604815636

ZSO nr 3, ul. Warszawska 18

3

UKS „13” Z.Góra

Andrzej Cyrankowski, 699 294 849

ZSO i Sport. ul. Wazów 76

4

SPS Zbąszynek

Sławomir Matysik, 602774269

Zbąszynek, ul. Kolejowa 4, rez. Kosieczyn, ul. Główna 1

5

UKS Sokół Drezdenko



6

UKS Ares Nowa Sól 1

Rafał Snoch, 663396271

 MOSiR,ul. Św. Barbary 2, ul. Piłsudskiego 61

7

UKS Ares Nowa Sól 2

Mirosław Kasprowicz, 697295064

MOSiR,ul. Św. Barbary 2, ul. Piłsudskiego 61

8

UKS Trójka Sulechów

Marcin Bilon, 509071511

ul. Piaskowa 52

9

UKS „Dwójka „ Kostrzyn n/O

Dariusz Czarny, 512001667

Gimnazjum nr 2, ul. Mikołaja Reja 32a


Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014