1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Liga kadetek

PDF Drukuj Email

Kadetki

1. UKS Ares Nowa Sól I

2.  UKS Ares Nowa Sól II

3. SPS Zbąszynek

4.  GSZS Gorzów Wlkp.

5.  UKS Trójka Sulechów

6.  UKS 13 Zielona Góra

7.  MLKS Volley Gubin

 

 

 

 

 

 


Liga Kadetek  – sezon 2018/2019 (Aktualizacja z dn. 01.10. godz. 14.00)

 

 

Termin

Godzina

Nr m.

Gospodarz



Gość

 


6 października

(sobota)



UKS Ares Nowa Sól I

1


pauza

 

11.00

1

UKS Ares N. Sól II

2

7

MLKS Volley Gubin

 

10.00

2

UKS 13 Zielona Góra

6

3

SPS Zbąszynek

 

11.00

3

GSZS Gorzów Wlkp.

4

5

UKS Trójka Sulechów

 




pauza


5

UKS Trójka Sulechów

 

20 października

11.00

4

UKS 13 Zielona Góra

6

4

GSZS Gorzów Wlkp.

 

(sobota)

11.00

5

SPS Zbąszynek

3

7

MLKS Volley Gubin

 


11.00

6

UKS Ares Nowa Sól I

1

2

UKS Ares N. Sól II

 

 

 

27 października

 

(sobota)

11.00


UKS Ares N. Sól II

2


pauza

 

26.10 piątek godz.18.00

7

SPS Zbąszynek

3

1

UKS Ares Nowa Sól I

 

11.00

8

GSZS Gorzów Wlkp.

4

7

MLKS Volley Gubin

 

11.00

9

UKS Trójka Sulechów

5

6

UKS 13 Zielona Góra

 


10 listopada

(sobota)



pauza


6

UKS 13 Zielona Góra

 

11.00

10

MLKS Volley Gubin

7

5

UKS Trójka Sulechów

 

10.00

11

UKS Ares Nowa Sól I

1

4

GSZS Gorzów Wlkp.

 

12.30

12

UKS Ares N. Sól II

2

3

SPS Zbąszynek

 

 

 

17 listopada

 

(sobota)



SPS Zbąszynek

3


pauza

 

11.00

13

GSZS Gorzów Wlkp.

4

2

UKS Ares N. Sól II

 

11.00

14

UKS Trójka Sulechów

5

1

UKS Ares Nowa Sól I

 

11.00

15

UKS 13 Zielona Góra

6

7

MLKS Volley Gubin

 


24 listopada

(sobota)



pauza


7

MLKS Volley Gubin

 

10.00

16

UKS Ares Nowa Sól I

1

6

UKS 13 Zielona Góra

 


12.30

17

UKS Ares N. Sól II

2

5

UKS Trójka Sulechów


11.00

18

SPS Zbąszynek

3

4

GSZS Gorzów Wlkp.

28 listopada

(środa)

 


GSZS Gorzów Wlkp.

4


pauza

 

16.00

19

UKS Trójka Sulechów

5

3

SPS Zbąszynek

 


16.00

20

UKS 13 Zielona Góra

6

2

UKS Ares N. Sól II

 

 

16.00

21

MLKS Volley Gubin

7

1

UKS Ares Nowa Sól I

 


1 grudnia

(sobota)



pauza


1

UKS Ares Nowa Sól I

 

11.00

22

MLKS Volley Gubin

7

2

UKS Ares N. Sól II

 

11.00

23

SPS Zbąszynek

3

6

UKS 13 Zielona Góra

 

11.00

24

UKS Trójka Sulechów

5

4

GSZS Gorzów Wlkp.

 

8 grudnia

(sobota)


 


UKS Trójka Sulechów

5


pauza

 

11.00

25

GSZS Gorzów Wlkp.

4

6

UKS 13 Zielona Góra

 

11.00

26

MLKS Volley Gubin

7

3

SPS Zbąszynek

 

11.00

27

UKS Ares N. Sól II

2

1

UKS Ares Nowa Sól I

 


15 grudnia

(sobota)



pauza


2

UKS Ares N. Sól II

 

11.00

28

UKS Ares Nowa Sól I

1

3

SPS Zbąszynek

 

11.00

29

MLKS Volley Gubin

7

4

GSZS Gorzów Wlkp.

 

11.00

30

UKS 13 Zielona Góra

6

5

UKS Trójka Sulechów

 


5 stycznia

(sobota)



UKS 13 Zielona Góra

6


pauza

 

11.00

32

UKS Trójka Sulechów

5

7

MLKS Volley Gubin

 

11.00

33

GSZS Gorzów Wlkp.

4

1

UKS Ares Nowa Sól I

 

11.00

34

SPS Zbąszynek

3

2

UKS Ares N. Sól II

 

 

 

26 stycznia

 

(sobota)




pauza


3

SPS Zbąszynek

 

12.30

35

UKS Ares N. Sól II

2

4

GSZS Gorzów Wlkp.

 

10.00

36

UKS Ares Nowa Sól I

1

5

UKS Trójka Sulechów

 

11.00

37

MLKS Volley Gubin

7

6

UKS 13 Zielona Góra

 


2 lutego

(sobota)




MLKS Volley Gubin

7


pauza

 

11.00

38

UKS 13 Zielona Góra

6

1

UKS Ares Nowa Sól I

 

11.00

39

UKS Trójka Sulechów

5

2

UKS Ares N. Sól II

 

11.00

40

GSZS Gorzów Wlkp.

4

3

SPS Zbąszynek

 


9 lutego

(sobota)



pauza


4

GSZS Gorzów Wlkp.

 

11.00

41

SPS Zbąszynek

3

5

UKS Trójka Sulechów

 

10.00

42

UKS Ares N. Sól II

2

6

UKS 13 Zielona Góra

 

12.30

43

UKS Ares Nowa Sól I

1

7

MLKS Volley Gubin

 

 

 

 

 

 

 

 

Turniej finałowy 16-17 lutego 2019

TURNIEJ FINAŁOWY U ZWYCIĘZCY RUNDY ZASADNICZEJ Z UDZIAŁEM CZTERECH PIERWSZYCH ZESPOŁÓW

W turnieju  finałowym drużyna, która zajęła I miejsce startuje z bilansem 3 pkt, II m. – 2pkt., III m. – 1 pkt.. IV m – 0 pkt.

nr meczu

I dzień -16 lutego, (sobota)

nr meczu

I dzień -16 lutego, (sobota)

nr meczu

II dzień -17 lutego, (niedziela)

44

1-4

46

4-3

48

2-4

45

2-3

47

1-2

49

3-1

 

Wolne terminy: 13/14 październik,

Kadetki ćwierćfinał 7-10.03.2019, półfinał 29-31.03.2019, finał 1-5.05.2019

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014