1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Masita III Liga

PDF Drukuj Email

Masita III Liga

1.TSPS Bomadek Trzebiechów

2. Piast Iłowa

3. UKS Żak Krzeszyce

4. KS Atak Gorzów Wlkp.

5.  STS Olimpia Sulęcin

6. UKS SET Gorzów Wlkp.

7. AZ Iwaniccy Gubin

8. UKS Jedynka Szprotawa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masita III Liga Lubuska – sezon 2018/2019 (aktualizacja 01.10 godz. 14.00)

 

 

Termin

Godzina

Nr meczu

Gospodarz

 

 

Gość

 

 

6 października

(sobota)

17.00

1

TSPS Bomadek Trzebiechów

1

8

UKS Jedynka Szprotawa

 

15:00 niedz 14.10

2

AZ Iwaniccy Gubin

7

2

Piast Iłowa

 

17.00

3

UKS Żak Krzeszyce

3

6

UKS SET Gorzów Wlkp.

 

17:00

4

KS Atak Gorzów Wlkp.

4

5

STS Olimpia Sulęcin

 

 

17:00

5

UKS Jedynka Szprotawa

8

5

STS Olimpia Sulęcin

 

20 października

17:00

6

UKS SET Gorzów Wlkp.

6

4

KS Atak Gorzów Wlkp.

 

(sobota)

16:00 niedz 21.10

7

AZ Iwaniccy Gubin

7

3

UKS Żak Krzeszyce

 

 

17:00 3.11(sob.)

8

TSPS Bomadek Trzebiechów

1

2

Piast Iłowa

 

 

27 października

(sobota)

17:00

9

Piast Iłowa

2

8

UKS Jedynka Szprotawa

 

17:00

10

UKS Żak Krzeszyce

3

1

TSPS Bomadek Trzebiechów

 

16:00 niedz 28.10

11

KS Atak Gorzów Wlkp.

4

7

AZ Iwaniccy Gubin

 

11:00 28.10nied

12

STS Olimpia Sulęcin

5

6

UKS SET Gorzów Wlkp.

 

 

17 listopada

(sobota)

17:00

13

UKS Jedynka Szprotawa

8

6

UKS SET Gorzów Wlkp.

 

16:00 niedz 18.10

14

AZ Iwaniccy Gubin

7

5

STS Olimpia Sulęcin

 

17:00

15

TSPS Bomadek Trzebiechów

1

4

KS Atak Gorzów Wlkp.

 

17:00

16

Piast Iłowa

2

3

UKS Żak Krzeszyce

 

 

24 listopada

(sobota)

17:00

17

UKS Żak Krzeszyce

3

8

UKS Jedynka Szprotawa

 

17:00

18

KS Atak Gorzów Wlkp.

4

2

Piast Iłowa

 

11:00 25.11nied

19

STS Olimpia Sulęcin

5

1

TSPS Bomadek Trzebiechów

 

17:00

20

UKS SET Gorzów Wlkp.

6

7

AZ Iwaniccy Gubin

 

 

 8 grudnia

 (sobota)

17:00

21

UKS Jedynka Szprotawa

8

7

AZ Iwaniccy Gubin

 

17:00

22

TSPS Bomadek Trzebiechów

1

6

UKS SET Gorzów Wlkp.

 

 

17:00

23

Piast Iłowa

2

5

STS Olimpia Sulęcin

 

17:00

24

UKS Żak Krzeszyce

3

4

KS Atak Gorzów Wlkp.

15 grudnia

(sobota)

17:00

25

KS Atak Gorzów Wlkp.

4

8

UKS Jedynka Szprotawa

 

17:00

26

STS Olimpia Sulęcin

5

3

UKS Żak Krzeszyce

 

 

17:00

27

UKS SET Gorzów Wlkp.

6

2

Piast Iłowa

 

 

 

28

TSPS Bomadek Trzebiechów

1

7

AZ Iwaniccy Gubin

 

2 lutego

 (sobota)

17:00

29

UKS Jedynka Szprotawa

8

1

TSPS Bomadek Trzebiechów

 

16:00 3.02niedz

30

Piast Iłowa

2

7

AZ Iwaniccy Gubin

 

17:00

31

UKS SET Gorzów Wlkp.

6

3

UKS Żak Krzeszyce

 

11:00 3.02niedz

32

STS Olimpia Sulęcin

5

4

KS Atak Gorzów Wlkp.

 

 

9 lutego

(sobota)

 

17:00

33

STS Olimpia Sulęcin

5

8

UKS Jedynka Szprotawa

 

17:00

34

KS Atak Gorzów Wlkp.

4

6

UKS SET Gorzów Wlkp.

 

17:00

35

UKS Żak Krzeszyce

3

7

AZ Iwaniccy Gubin

 

17:00

36

Piast Iłowa

2

1

TSPS Bomadek Trzebiechów

 

 

16 lutego

(sobota)

17:00

37

UKS Jedynka Szprotawa

8

2

Piast Iłowa

 

17:00

38

TSPS Bomadek Trzebiechów

1

3

UKS Żak Krzeszyce

 

16:00 niedz 10.02

39

AZ Iwaniccy Gubin

7

4

KS Atak Gorzów Wlkp.

 

17:00

40

UKS SET Gorzów Wlkp.

6

5

STS Olimpia Sulęcin

 

 

2 marca

(sobota)

17:00

41

UKS SET Gorzów Wlkp.

6

8

UKS Jedynka Szprotawa

 

17:00

42

STS Olimpia Sulęcin

5

7

AZ Iwaniccy Gubin

 

17:00

43

KS Atak Gorzów Wlkp.

4

1

TSPS Bomadek Trzebiechów

 

17:00

44

UKS Żak Krzeszyce

3

2

Piast Iłowa

 

 

9 marca

      (sobota)

 

17:00

45

UKS Jedynka Szprotawa

8

3

UKS Żak Krzeszyce

 

17:00

46

Piast Iłowa

2

4

KS Atak Gorzów Wlkp.

 

17:00

47

TSPS Bomadek Trzebiechów

1

5

STS Olimpia Sulęcin

 

16:00 niedz 3.03

48

AZ Iwaniccy Gubin

7

6

UKS SET Gorzów Wlkp.

 

 

16 marca

(sobota)

 

16:00 niedz 10.03

49

AZ Iwaniccy Gubin

7

8

UKS Jedynka Szprotawa

 

17:00

50

UKS SET Gorzów Wlkp.

6

1

TSPS Bomadek Trzebiechów

 

17:00

51

STS Olimpia Sulęcin

5

2

Piast Iłowa

 

17:00

52

KS Atak Gorzów Wlkp.

4

3

UKS Żak Krzeszyce

 

 

23 marca

(sobota)

17:00

53

UKS Jedynka Szprotawa

8

4

KS Atak Gorzów Wlkp.

 

17:00

54

UKS Żak Krzeszyce

3

5

STS Olimpia Sulęcin

 

17:00

55

Piast Iłowa

2

6

UKS SET Gorzów Wlkp.

 

16:00 niedz 24.03

56

AZ Iwaniccy Gubin

1

7

TSPS Bomadek Trzebiechów

 

 

 

 

 

Lubuską  III ligę rozgrywamy systemem „każdy z każdym” bez turnieju finałowego.

 

Punktacja: Wygrany 3:0 lub 3:1 – 3 punkty, przegrany 0:3 lub 1:3 – 0 punktów. Wygrany 3:2 – 2 punkty, przegrany 2:3 – 1 punkt. Walkower 0 pkt.

Wolne terminy: 13/14 październik, 3/4 listopad, 10/11 listopad, 1/2 grudzień,  cały styczeń

Terminy rozgrywek o wejście do II ligi

 

Kategoria

 

WZPS

 

Ćwierćfinał

 

Półfinał

 

Finał

 

SENIORKI

 

Do 25.03.2019

 

5-7.04.2019

 

26-28.04.2019

 

10-12.05.2019

 

SENIORZY

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014