1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Komunikat WG na sezon 2017/2018

Wydział Gier LZPS informuje, iż zgłoszenia zespołów wszystkich kategorii wiekowych do sezonu 2017/2018 należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 30 lipca 2017 r. do godz. 15.00. na adres mrzak@poczta.onet.pl
 

Liga młodzików

niedziela, 20 listopad 2016
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-VO1MLKS VOLLEY Gubin I2:0 (25-18 25-22)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-OR2MSKS ORION Sulechów II1:2 (25-18 23-25 10-15)
OR2MSKS ORION Sulechów II-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.2:1 (25-22 26-28 16-14)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:2 (13-25 13-25)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.2:0 (25-16 25-13)
GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:0 (25-18 25-19)
niedziela, 04 grudzień 2016
13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-VOLMLKS VOLLEY Gubin II0:2 (20-25 17-25)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (12-25 8-25)
OR1MSKS ORION Sulechów I-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra2:0 (25-19 25-14)
niedziela, 27 listopad 2016
13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.0:2 (12-25 12-25)
GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-OR2MSKS ORION Sulechów II2:0 (25-20 25-18)
OR2MSKS ORION Sulechów II-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra2:0 (25-6 25-20)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.2:0 (25-20 25-23)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:2 (10-25 12-25)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:0 (25-16 25-9)
niedziela, 19 luty 2017
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (17-25 18-25)
OR1MSKS ORION Sulechów I-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:0 (25-9 25-13)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-VO1MLKS VOLLEY Gubin I0:2 (18-25 25-27)
niedziela, 20 listopad 2016
OR1MSKS ORION Sulechów I-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra2:0 (25-16 25-12)
13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-VOLMLKS VOLLEY Gubin II1:2 (25-20 12-25 7-15)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (16-25 12-25)
niedziela, 04 grudzień 2016
OR2MSKS ORION Sulechów II-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.2:0 (25-21 25-19)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-VO1MLKS VOLLEY Gubin I0:2 (9-25 23-25)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-OR2MSKS ORION Sulechów II0:2 (21-25 24-26)
GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:0 (25-9 25-8)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:2 (14-25 14-25)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.0:2 (15-25 24-26)
niedziela, 11 grudzień 2016
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-VO1MLKS VOLLEY Gubin I2:0 (26-24 25-17)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra2:0 (25-19 25-18)
13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:2 (19-25 13-25)
OR2MSKS ORION Sulechów II-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:0 (25-19 25-15)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:0 (25-14 25-22)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-OR2MSKS ORION Sulechów II0:2 (8-25 21-25)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.0:2 (17-25 25-27)
GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (22-25 21-25)
OR1MSKS ORION Sulechów I-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.2:0 (25-14 25-17)
niedziela, 18 grudzień 2016
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.2:0 (25-23 25-18)
GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:1 (25-12 24-26 15-12)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-VO1MLKS VOLLEY Gubin I0:2 (21-25 22-25)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra2:0 (25-17 25-21)
13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.0:3 (24-26 10-25)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:0 (25-18 25-12)
OR2MSKS ORION Sulechów II-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:2 (19-25 19-25)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-OR1MSKS ORION Sulechów I2:1 (20-25 25-19 15-7)
OR1MSKS ORION Sulechów I-OR2MSKS ORION Sulechów II2:0 (27-25 25-23)
niedziela, 08 styczeń 2017
OR1MSKS ORION Sulechów I-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:0 (25-10 25-18)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-VO1MLKS VOLLEY Gubin I2:1 (20-25 25-20 15-12)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (23-25 14-25)
GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-OR2MSKS ORION Sulechów II0:2 (18-25 16-25)
OR2MSKS ORION Sulechów II-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra2:0 (25-22 25-16)
13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.2:0 (25-18 25-23)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:0 (25-11 25-10)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.0:2 (27-29 20-25)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:2 (25-27 18-25)
niedziela, 15 styczeń 2017
OR1MSKS ORION Sulechów I-ASTMKST ASTRA Nowa Sól2:0 (25-21 25-22)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-OR2MSKS ORION Sulechów II2:0 (25-15 25-21)
OR2MSKS ORION Sulechów II-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (22-25 21-25)
GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:0 (25-13 25-19)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-VO1MLKS VOLLEY Gubin I0:2 (22-25 23-25)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.2:0 (25-18 25-22)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:0 (25-17 25-12)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra2:1 (25-17 17-25 15-9)
13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.0:2 (11-25 13-25)
niedziela, 22 styczeń 2017
GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-OR1MSKS ORION Sulechów I2:0 (25-21 25-17)
OR1MSKS ORION Sulechów I-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.2:1 (26-28 26-24 15-4)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.0:2 (13-25 21-25)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-OR2MSKS ORION Sulechów II0:2 (24-26 16-25)
OR2MSKS ORION Sulechów II-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:0 (25-16 25-12)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:1 (19-25 25-21 16-14)
środa, 15 marzec 2017
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra2:0 (25-19 25-20)
13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:2 (12-25 12-25)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-VO1MLKS VOLLEY Gubin I1:2 (25-21 25-27 12-15)
niedziela, 12 luty 2017
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-VO1MLKS VOLLEY Gubin I2:0 (25-14 25-20)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.0:2 (16-25 14-25)
GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:0 (25-12 25-11)
13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.0:2 (22-25 11-25)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:0 (25-10 25-13)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra0:2 (18-25 8-25)
czwartek, 02 marzec 2017
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-OR1MSKS ORION Sulechów I2:1 (25-14 21-25 15-12)
OR1MSKS ORION Sulechów I-OR2MSKS ORION Sulechów II0:2 (25-27 15-25)
OR2MSKS ORION Sulechów II-ASTMKST ASTRA Nowa Sól2:0 (26-24 25-17)
niedziela, 27 listopad 2016
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-VO1MLKS VOLLEY Gubin I0:2 (14-25 17-25)
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-OR1MSKS ORION Sulechów I1:2 (17-25 27-25 7-15)
OR1MSKS ORION Sulechów I-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:0 (25-9 25-17)
niedziela, 19 luty 2017
OR2MSKS ORION Sulechów II-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra2:0 (25-10 25-20)
13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.0:2 (22-25 10-25)
GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-OR2MSKS ORION Sulechów II1:2 (14-25 25-21 4-15)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-ASTMKST ASTRA Nowa Sól1:2 (21-25 25-23 8-15)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-VOLMLKS VOLLEY Gubin II2:0 (25-15 25-15)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.2:1 (11-25 25-18 15-11)
niedziela, 05 marzec 2017
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-OR2MSKS ORION Sulechów II1:2 (25-21 17-25 6-15)
OR2MSKS ORION Sulechów II-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.2:0 (25-19 25-12)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-VO1MLKS VOLLEY Gubin I1:2 (25-14 25-27 10-15)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.2:0 (25-18 25-23)
GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:0 (25-17 25-19)
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:2 (18-25 15-25)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (20-25 18-25)
OR1MSKS ORION Sulechów I-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra2:1 (25-27 25-19 15-8)
13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-VOLMLKS VOLLEY Gubin II0:2 (24-26 17-25)
niedziela, 12 marzec 2017
TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.-VOLMLKS VOLLEY Gubin II0:2 (16-25 18-25)
VOLMLKS VOLLEY Gubin II-OR2MSKS ORION Sulechów II2:1 (17-25 26-24 16-14)
OR2MSKS ORION Sulechów II-TĘCSKS TĘCZA Krosno Odrz.2:1 (25-17 21-25 15-10)
niedziela, 19 marzec 2017
13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra-ASTMKST ASTRA Nowa Sól0:2
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-VO1MLKS VOLLEY Gubin I2:0
VO1MLKS VOLLEY Gubin I-13.UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra2:1
OR1MSKS ORION Sulechów I-UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.2:0 (25-16 25-21)
UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.1:2 (19-25 25-23 7-15)
GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (16-25 23-25)
piątek, 24 marzec 2017
OR1MSKS ORION Sulechów I-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.2:0 (25-13 25-12)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-OR2MSKS ORION Sulechów II1:2 (19-25 25-6 5-15)
sobota, 25 marzec 2017
GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.-OR2MSKS ORION Sulechów II0:2 (14-25 17-25)
OR1MSKS ORION Sulechów I-ASTMKST ASTRA Nowa Sól2:0 (25-15 25-21)
ASTMKST ASTRA Nowa Sól-GTPGSZS Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.2:0 (25-15 25-13)
OR2MSKS ORION Sulechów II-OR1MSKS ORION Sulechów I0:2 (20-25 19-25)

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014