1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

2018/2019


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty Stos. setów Stos. punktów
1 KSA KS ATAK Gorzów Wlkp. 15  17:5  530:450  3.400  1.178 
2 OLI STS OLIMPIA Sulęcin 12  16:8  542:485  2.000  1.118 
3 GUB A.Z. IWANICCY Gubin 12:8  456:393  1.500  1.160 
4 TSP TSPS „Ser-Pal” Trzebiechów 11:8  408:404  1.375  1.010 
5 ŻAK UKS ŻAK Krzeszyce 10:10  437:423  1.000  1.033 
6 PIA PIAST Iłowa 9:15  504:529  0.600  0.953 
7 JED UKS JEDYNKA Szprotawa 6:11  336:378  0.545  0.889 
8 SET UKS SET Gorzów Wlkp. 2:18  332:483  0.111  0.687 
sobota, 15 grudzień 2018
14:00    KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-:-
17:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-:-
17:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-PIAPIAST Iłowa-:-
17:00    TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-GUBA.Z. IWANICCY Gubin-:-
sobota, 02 luty 2019
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-:-
17:00    SETUKS SET Gorzów Wlkp.-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-:-
niedziela, 03 luty 2019
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-:-
16:00    PIAPIAST Iłowa-GUBA.Z. IWANICCY Gubin-:-

Liga Juniorek 2018/2019 - 2 kolejka (16.12.2018) [>>>]

Liga Kadetów 2018/2019 - 9 kolejka (15.12.2018) [>>>]

Liga Młodzików 2018/2019 - 6 kolejka (16.12.2018) [>>>]

Młodzicy Grupa Południowa - 4 kolejka (25.11.2018) [>>>]

Liga Kadetek 2018/2019 - 10 kolejka [>>>]

Liga Młodziczek 2018/2019 - 6 kolejka (16.12.2018) [>>>]

Młodziczki Grupa Południowa - 4 kolejka (25.11.2018) [>>>]

2018


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety   Stos. setów Stos. punktów
1 Barnim Goleniów II 2:0  0:0 
- LIBERO VIP Aleksandrów Łódzki 2:0  0:0 
- 333 MLKS VOLLEY Gubin 2:0  0:0 
- PLAS Gryfice 2:0  0:0 
- UKS LIDER Rokietnica II 2:0  0:0 
6 Barnim Goleniów I 0:0  0:0 
- Rokietnica I 0:2  0:0  0.000 
- Rokietnica II 0:2  0:0  0.000 
- UKS LIDER Rokietnica I 0:2  0:0  0.000 
- UKS Promień Żary I 0:2  0:0  0.000 
- UKS Promień Żary II 0:2  0:0  0.000 
TBD
12:00    Barnim Goleniów II-Rokietnica II2:0 (25-15 25-18)
12:00    333MLKS VOLLEY Gubin-Rokietnica I2:0 (25-13 25-14)
12:00    UKS Promień Żary I-PLAS Gryfice0:2 (8-25 9-25)
12:00    UKS Promień Żary II-UKS LIDER Rokietnica II0:2 (19-25 22-25)
12:00    LIBERO VIP Aleksandrów Łódzki-UKS LIDER Rokietnica I2:0 (25-23 27-25)
Pauzują: Barnim Goleniów I

2017/2018


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty Stos. setów Stos. punktów
1 IWA MLKS A.Z. IWANICCY Gubin/Krosno O. 19  21:7  670:580  3.000  1.155 
2 TSP TSPS „Ser-Pal” Trzebiechów 13  16:14  651:619  1.143  1.052 
3 ORL UKS ORLIKI Iłowa 12  17:17  731:755  1.000  0.968 
4 ŻAK UKS ŻAK Krzeszyce 12  16:17  744:740  0.941  1.005 
5 JED UKS JEDYNKA Szprotawa 7:22  575:677  0.318  0.849 
sobota, 10 luty 2018
17:00    TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce3:2 (18-25 27-25 23-25 25-23 15-8)
17:00    IWAMLKS A.Z. IWANICCY Gubin/Krosno O.-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:0 (25-21 25-21 25-21)
Pauzują: ORL UKS ORLIKI Iłowa

Liga Juniorek 2017/2018 - 10 kolejka (04.02.2018) [>>>]

Liga Kadetów 2017/2018 - 14 kolejka [>>>]

Liga Młodzików 2017/2018 - Turniej finałowy (16.03.2018 - 17.03.2018) [>>>]

Liga Kadetek 2017/2018 - Turniej finałowy [>>>]

Liga Młodziczek 2017/2018 - II Turniej finałowy (25.03.2018) [>>>]

2017


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty Stos. punktów
1 SPS Zbąszynek 14  27  27:1  414:255  1.624 
2 UKS Jedynka Września 14  26  26:2  417:208  2.005 
3 Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa II 14  22  22:6  429:278  1.543 
4 UKS Orliki Szczecin 14  21  21:7  392:330  1.188 
5 GKS Rzemieśnik Kwilcz 14  20  20:8  383:343  1.117 
6 UKS Szamolutanin Szamotuły 14  18  18:10  366:320  1.144 
7 UKS Ares Nowa Sól II 14  15  15:13  379:333  1.138 
8 MLKS Volley Gubin I 14  14  14:14  351:339  1.035 
9 UKS Lider Rokietnica I 14  10  10:18  333:376  0.886 
10 Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa I 14  10  10:18  301:385  0.782 
11 MLKS Volley Gubin II 14  8:20  312:376  0.830 
12 UKS Promień Żary II 14  8:20  283:380  0.745 
13 UKS Ares Nowa Sól I 14  6:22  294:391  0.752 
14 UKS Promień Żary I 14  4:24  249:407  0.612 
15 UKS Lider Rokietnica II 14  1:27  240:422  0.569 
niedziela, 11 czerwiec 2017
12:00    UKS Lider Rokietnica I -GKS Rzemieśnik Kwilcz 0:2 (13-15 13-15)
12:00    UKS Lider Rokietnica II-UKS Szamolutanin Szamotuły 0:2 (11-15 7-15)
12:00    UKS Jedynka Września -UKS Orliki Szczecin2:0 (15-9 17-15)
12:00    MLKS Volley Gubin I -UKS Ares Nowa Sól II2:0 (16-14 15-10)
12:00    SPS Zbąszynek-UKS Ares Nowa Sól I2:0 (15-12 15-11)
Pauzują: MLKS Volley Gubin II, UKS Promień Żary I, UKS Promień Żary II, Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa I , Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa II

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014