1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

2017/2018


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty Stos. setów Stos. punktów
1 SPS SPS Zbąszynek 0:0  0:0 
- ARE UKS ARES Nowa Sól I 0:0  0:0 
- ARE UKS ARES Nowa Sól II 0:0  0:0 
- DWÓ UKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą 0:0  0:0 
- PRO UKS PROMIEŃ Żary I 0:0  0:0 
- PR. UKS PROMIEŃ Żary II 0:0  0:0 
- TRÓ UKS TRÓJKA Sulechów I 0:0  0:0 
- 3II UKS TRÓJKA Sulechów II 0:0  0:0 
- USA USA VOLLEY Gubin-Lubsko 0:0  0:0 

2017


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty Stos. punktów
1 SPS Zbąszynek 14  27  27:1  414:255  1.624 
2 UKS Jedynka Września 14  26  26:2  417:208  2.005 
3 Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa II 14  22  22:6  429:278  1.543 
4 UKS Orliki Szczecin 14  21  21:7  392:330  1.188 
5 GKS Rzemieśnik Kwilcz 14  20  20:8  383:343  1.117 
6 UKS Szamolutanin Szamotuły 14  18  18:10  366:320  1.144 
7 UKS Ares Nowa Sól II 14  15  15:13  379:333  1.138 
8 MLKS Volley Gubin I 14  14  14:14  351:339  1.035 
9 UKS Lider Rokietnica I 14  10  10:18  333:376  0.886 
10 Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa I 14  10  10:18  301:385  0.782 
11 MLKS Volley Gubin II 14  8:20  312:376  0.830 
12 UKS Promień Żary II 14  8:20  283:380  0.745 
13 UKS Ares Nowa Sól I 14  6:22  294:391  0.752 
14 UKS Promień Żary I 14  4:24  249:407  0.612 
15 UKS Lider Rokietnica II 14  1:27  240:422  0.569 
niedziela, 11 czerwiec 2017
12:00    UKS Lider Rokietnica I -GKS Rzemieśnik Kwilcz 0:2 (13-15 13-15)
12:00    UKS Lider Rokietnica II-UKS Szamolutanin Szamotuły 0:2 (11-15 7-15)
12:00    UKS Jedynka Września -UKS Orliki Szczecin2:0 (15-9 17-15)
12:00    MLKS Volley Gubin I -UKS Ares Nowa Sól II2:0 (16-14 15-10)
12:00    SPS Zbąszynek-UKS Ares Nowa Sól I2:0 (15-12 15-11)
Pauzują: MLKS Volley Gubin II, UKS Promień Żary I, UKS Promień Żary II, Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa I , Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa II

2016


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty Stos. setów Stos. punktów
1 WRO AZS AWF Wrocław 0:0  0:0 
- STE Dwójka Stęszew 0:0  0:0 
- ENE Energetyk Poznań 0:0  0:0 
- PIA Piast Głogów 0:0  0:0 
- POL Polon Krotoszyn 0:0  0:0 
- VIR Virtus CC Szlichtyngowa 0:0  0:0 
sobota, 12 listopad 2016
12:00    ENEEnergetyk Poznań-VIRVirtus CC Szlichtyngowa-:-
12:00    WROAZS AWF Wrocław-PIAPiast Głogów-:-
12:00    PIAPiast Głogów-STEDwójka Stęszew-:-
12:00    VIRVirtus CC Szlichtyngowa-WROAZS AWF Wrocław-:-
12:00    POLPolon Krotoszyn-ENEEnergetyk Poznań-:-
12:00    STEDwójka Stęszew-ENEEnergetyk Poznań-:-
12:00    WROAZS AWF Wrocław-POLPolon Krotoszyn-:-
12:00    PIAPiast Głogów-VIRVirtus CC Szlichtyngowa-:-
12:00    VIRVirtus CC Szlichtyngowa-STEDwójka Stęszew-:-
12:00    POLPolon Krotoszyn-PIAPiast Głogów-:-
12:00    ENEEnergetyk Poznań-WROAZS AWF Wrocław-:-
12:00    STEDwójka Stęszew-WROAZS AWF Wrocław-:-
12:00    VIRVirtus CC Szlichtyngowa-POLPolon Krotoszyn-:-
12:00    POLPolon Krotoszyn-STEDwójka Stęszew-:-
12:00    PIAPiast Głogów-ENEEnergetyk Poznań-:-

GRUPA B - GRUPA B -ELIMINACYJNA [>>>]

2016/2017


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty Stos. setów Stos. punktów
1 WEN WENA Kostrzyn n/O. 14  40  42:7  1181:930  6.000  1.270 
2 IWA A.Z. IWANICCY Gubin/Krosno 14  32  33:14  1063:952  2.357  1.117 
3 TSP TSPS BOMADEK Trzebiechów 14  27  30:19  1113:933  1.579  1.193 
4 ORL UKS ORLIKI Iłowa 14  25  29:21  1115:982  1.381  1.135 
5 ŻAK UKS ŻAK Krzeszyce 13  18  24:26  1085:1105  0.923  0.982 
6 JED UKS JEDYNKA Szprotawa 14  13  20:33  1109:1173  0.606  0.945 
7 UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp. 13  13:35  960:1106  0.371  0.868 
8 KSK KS Łęknica 12  0:36  432:877  0.000  0.493 
9 MIL MILTON PIAST Rzepin 0:0  0:0 
sobota, 11 luty 2017
16:00    ORLUKS ORLIKI Iłowa-TSPTSPS BOMADEK Trzebiechów3:2 (25-23 20-25 25-7 22-25 15-12)
sobota, 01 kwiecień 2017
17:00    UKS UKS SET-KOZARYN Gorzów Wlkp.-IWAA.Z. IWANICCY Gubin/Krosno0:3 (21-25 17-25 18-25)
19:00    KSKKS Łęknica-WENWENA Kostrzyn n/O.0:3 (11-25 7-25 4-25)
Pauzują: MIL MILTON PIAST Rzepin, JED UKS JEDYNKA Szprotawa, ŻAK UKS ŻAK Krzeszyce

Liga juniorów - 4 kolejka (15.01.2017) [>>>]

Liga juniorek - 10 kolejka (12.02.2017) [>>>]

Liga kadetów - Turniej Finałowy (25.02.2017 - 26.02.2017) [>>>]

Liga młodzików - Turniej Finałowy (25.03.2017 - 26.03.2017) [>>>]

Grupa I – Południowa - 4 kolejka (06.11.2016) [>>>]

Grupa II – Centralna - 3 (06.11.2016) [>>>]

Grupa III – Północna - 3 kolejka (06.11.2016) [>>>]

Liga kadetek - Turniej finałowy [>>>]

Młodziczki 9-12 - 4 kolejka [>>>]

Młodziczki Grupa I - Pólnocna - 4 kolejka (06.11.2016) [>>>]

Młodziczki Grupa II - Centralna - 4 kolejka (06.11.2016) [>>>]

Młodziczki Grupa III - Południowa - 4 kolejka [>>>]

Liga młodziczek - Turniej finałowy (25.03.2017 - 26.03.2017) [>>>]

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014