1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

2018/2019


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty Stos. setów Stos. punktów
1 KSA KS ATAK Gorzów Wlkp. 10  11:5  376:321  2.200  1.171 
2 OLI STS OLIMPIA Sulęcin 10:5  343:306  2.000  1.121 
3 GUB A.Z. IWANICCY Gubin 9:8  381:347  1.125  1.098 
4 PIA PIAST Iłowa 8:9  357:363  0.889  0.983 
5 ŻAK UKS ŻAK Krzeszyce 7:6  280:266  1.167  1.053 
6 TSP TSPS „Ser-Pal” Trzebiechów 6:5  233:243  1.200  0.959 
7 JED UKS JEDYNKA Szprotawa 5:8  258:282  0.625  0.915 
8 SET UKS SET Gorzów Wlkp. 2:12  233:333  0.167  0.700 
środa, 14 listopad 2018
17:00    GUBA.Z. IWANICCY Gubin-OLISTS OLIMPIA Sulęcin2:3 (19-25 22-25 25-15 27-25 13-15)
sobota, 17 listopad 2018
17:00    JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-SETUKS SET Gorzów Wlkp.3:2 (25-21 25-15 23-25 21-25 15-13)
17:00    TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.3:2 (27-25 22-25 25-18 17-25 15-13)
17:00    PIAPIAST Iłowa-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce3:1 (18-25 25-16 25-20 25-20)
sobota, 24 listopad 2018
17:00    ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa-:-
17:30    GUBA.Z. IWANICCY Gubin-SETUKS SET Gorzów Wlkp.-:-
niedziela, 25 listopad 2018
11:00    OLISTS OLIMPIA Sulęcin-TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-:-
sobota, 01 grudzień 2018
17:00    KSAKS ATAK Gorzów Wlkp.-PIAPIAST Iłowa-:-

Liga Juniorek 2018/2019 - 1 kolejka (09.12.2018) [>>>]

Liga Kadetów 2018/2019 - 5 kolejka (17.11.2018) [>>>]

Młodzicy Grupa Północna - 4 kolejka (25.11.2018) [>>>]

Młodzicy Grupa Południowa - 4 kolejka (25.11.2018) [>>>]

Liga Kadetek 2018/2019 - 5 kolejka [>>>]

Młodziczki Grupa Północna - 4 kolejka (25.11.2018) [>>>]

Młodziczki Grupa Południowa - 4 kolejka (25.11.2018) [>>>]

xx - 7 kolejka (28.10.2018) [>>>]

2018


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety   Stos. setów Stos. punktów
1 Barnim Goleniów II 2:0  0:0 
- LIBERO VIP Aleksandrów Łódzki 2:0  0:0 
- MLKS VOLLEY Gubin 2:0  0:0 
- PLAS Gryfice 2:0  0:0 
- UKS LIDER Rokietnica II 2:0  0:0 
6 Barnim Goleniów I 0:0  0:0 
- Rokietnica I 0:2  0:0  0.000 
- Rokietnica II 0:2  0:0  0.000 
- UKS LIDER Rokietnica I 0:2  0:0  0.000 
- UKS Promień Żary I 0:2  0:0  0.000 
- UKS Promień Żary II 0:2  0:0  0.000 
TBD
12:00    Barnim Goleniów II-Rokietnica II2:0 (25-15 25-18)
12:00    MLKS VOLLEY Gubin-Rokietnica I2:0 (25-13 25-14)
12:00    UKS Promień Żary I-PLAS Gryfice0:2 (8-25 9-25)
12:00    UKS Promień Żary II-UKS LIDER Rokietnica II0:2 (19-25 22-25)
12:00    LIBERO VIP Aleksandrów Łódzki-UKS LIDER Rokietnica I2:0 (25-23 27-25)
Pauzują: Barnim Goleniów I

2017/2018


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty Stos. setów Stos. punktów
1 IWA MLKS A.Z. IWANICCY Gubin/Krosno O. 19  21:7  670:580  3.000  1.155 
2 TSP TSPS „Ser-Pal” Trzebiechów 13  16:14  651:619  1.143  1.052 
3 ORL UKS ORLIKI Iłowa 12  17:17  731:755  1.000  0.968 
4 ŻAK UKS ŻAK Krzeszyce 12  16:17  744:740  0.941  1.005 
5 JED UKS JEDYNKA Szprotawa 7:22  575:677  0.318  0.849 
sobota, 10 luty 2018
17:00    TSPTSPS „Ser-Pal” Trzebiechów-ŻAKUKS ŻAK Krzeszyce3:2 (18-25 27-25 23-25 25-23 15-8)
17:00    IWAMLKS A.Z. IWANICCY Gubin/Krosno O.-JEDUKS JEDYNKA Szprotawa3:0 (25-21 25-21 25-21)
Pauzują: ORL UKS ORLIKI Iłowa

Liga Juniorek 2017/2018 - 10 kolejka (04.02.2018) [>>>]

Liga Kadetów 2017/2018 - 14 kolejka [>>>]

Liga Młodzików 2017/2018 - Turniej finałowy (16.03.2018 - 17.03.2018) [>>>]

Liga Kadetek 2017/2018 - Turniej finałowy [>>>]

Liga Młodziczek 2017/2018 - II Turniej finałowy (25.03.2018) [>>>]

2017


Pozycja   Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty Stos. punktów
1 SPS Zbąszynek 14  27  27:1  414:255  1.624 
2 UKS Jedynka Września 14  26  26:2  417:208  2.005 
3 Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa II 14  22  22:6  429:278  1.543 
4 UKS Orliki Szczecin 14  21  21:7  392:330  1.188 
5 GKS Rzemieśnik Kwilcz 14  20  20:8  383:343  1.117 
6 UKS Szamolutanin Szamotuły 14  18  18:10  366:320  1.144 
7 UKS Ares Nowa Sól II 14  15  15:13  379:333  1.138 
8 MLKS Volley Gubin I 14  14  14:14  351:339  1.035 
9 UKS Lider Rokietnica I 14  10  10:18  333:376  0.886 
10 Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa I 14  10  10:18  301:385  0.782 
11 MLKS Volley Gubin II 14  8:20  312:376  0.830 
12 UKS Promień Żary II 14  8:20  283:380  0.745 
13 UKS Ares Nowa Sól I 14  6:22  294:391  0.752 
14 UKS Promień Żary I 14  4:24  249:407  0.612 
15 UKS Lider Rokietnica II 14  1:27  240:422  0.569 
niedziela, 11 czerwiec 2017
12:00    UKS Lider Rokietnica I -GKS Rzemieśnik Kwilcz 0:2 (13-15 13-15)
12:00    UKS Lider Rokietnica II-UKS Szamolutanin Szamotuły 0:2 (11-15 7-15)
12:00    UKS Jedynka Września -UKS Orliki Szczecin2:0 (15-9 17-15)
12:00    MLKS Volley Gubin I -UKS Ares Nowa Sól II2:0 (16-14 15-10)
12:00    SPS Zbąszynek-UKS Ares Nowa Sól I2:0 (15-12 15-11)
Pauzują: MLKS Volley Gubin II, UKS Promień Żary I, UKS Promień Żary II, Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa I , Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa II

Rozgrywki LZPS

KINDER+SPORT 2014